9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish konkurentja

Etiketim: ish konkurentja

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Tea Trifoni shtatzënë për herë të parë

0
Ish-konkurentja e Përputhen, Tea Trifoni, do të bëhet nënë për herë të parë. Sipas burimeve, babai i fëmijës që po pret Tea nuk është...

Foto/ “Tërbon” nxjekësit e saj/ Ish-konkurrentja e Përputhen bën namin, heq...

0
Dy ditë më parë Roma triumfoi ndaj Fejnordit në Ligën e Konferencës. Përpos trazirave, kjo fitore ka “tërbuar” nga lumturia shumë tifozë, madje dhe ish-konkurrenten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS