17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thyen

Etiketim: thyen

Beatrix Ramosaj thyen heshtjen! Këngëtarja ‘pranon’ dedikimin ndaj Donald Veshajt dhe...

0
Megjithëse e ka mohuar disa herë që këngët që ka publikuar pas daljes nga “Big Brother Vip” nuk kanë qenë dedikim për Donald Veshajn,...

Shkëlqen Luiza Gega, thyen rekordin e vet kombëtar në 3000 metra...

0
Luiza Gega shkëlqen në Holandë, duke thyer rekordin kombëtar të garës 3000 metra me pengesa. Atletja jonë e spikatur e ngushtoi me 4.5 sekonda...

Çmimi i naftës thyen rekord, furnizuesit e mëdhenj vendosin të rrisin...

0
Prodhuesit e mëdhenj të naftës, të udhëhequr nga Arabia Saudite, kanë rënë dakord të rrisin prodhimin pas njoftimit të Bashkimit Evropian për një reduktim...
Beatrix Ramosaj thyen heshtjen, flet për herë të parë për ‘ribashkimin’ Bora-Donald: Nuk më kanë …

Beatrix Ramosaj thyen heshtjen, flet për herë të parë për ‘ribashkimin’...

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është ndarë nga aktori dhe prezantuesi, Donald Veshaj, menjëherë pas përfundimit të edicionit të parë të Big Brother VIP.Ajo...
Thyen heshtjen pas 19 vitesh, Sean Paul thotë se nuk ka qenë i përfshirë në një romancë me Beyonc…

Thyen heshtjen pas 19 vitesh, Sean Paul thotë se nuk ka...

0
"Baby Boy", kënga e Beyonce e vitit 2003 me Sean Paul ishte një hit masiv teksa edhe sot, ai vazhdon të pyetet për marrëdhënien...
Piktura e famshme e Marilyn Monroe thyen rekord shitjeje prej 195 milionë dollarësh

Piktura e famshme e Marilyn Monroe thyen rekord shitjeje prej 195...

0
Piktura e famshme e Andy Warhol e Marilyn Monroes është shitur në ankand për 195 milionë dollarë (185 milionë euro), duke e bërë atë...
Ray J thyen heshtjen për herë të parë, thotë se Kim Kardashian ka një kasetë të dytë seksuale të …

Ray J thyen heshtjen për herë të parë, thotë se Kim...

0
Kaseta famëkeqe e Kim Kardashian është 'publikuar si një album' nga vet ylli i "Keeping Up With the Kardashians", e cila e mbajti të...

Georgina Rodriguez thyen heshtjen pas vdekjes së djalit me një mesazh...

0
Georgina Rodríguez nuk ishte indiferente ndaj festimit të Ditës së Nënës, që përkoi me këtë të diel, 1 maj. Ajo ndau një mesazh rrëqethës...

Shokuese ajo çka ndodh në Tiranë, qytetari i thyen këmbën policit...

0
Çudirat në Tiranë nuk kanë fund. 43-vjeçari Ermal Muçolli, do të përballet me gjykatën për shkak se disa ditë më parë dhunoi një efektiv...

“Oficerët më thyen duart”/ U kap nudo në mes të hotelit,...

0
Pas denoncimeve publike të bëra nga shtetasi 39 vjeçar, Arsen Qose i cili pretendon se është dhunuar nga efektivët dhe këta të fundit i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS