32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Motra

Etiketim: motra

Ngjarja tragjike në SHBA/ Reagon motra e viktimës: Ornelën e vrau...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një çift shqiptar u vetëvra duke u hedhur nga kati i 6-shtë i pallatit ku...

Motra e Nuredin Dumanit jep dorëheqjen nga detyra në ministrinë e...

0
Motra e Nuredin Dumanit, ka dhënë dorëheqje nga detyra e saj pak minuta më parë. Përmes një letre të bërë publike, Xhuljana Dumani shkruan “...

Pogradec/ Nuk kreu ekzaminimet e nevojshme ndaj pacientit, motra e viktimës...

0
Një 44-vjeçar është proceduar penalisht në Pogradec, pasi akuzohet se nuk ka kryer ekzekutimet e duhura ndaj një pacienti. Shtetasi me iniciale G. Z., me...
Kush shpenzon më shumë Adelina apo motra e saj

Kush shpenzon më shumë Adelina apo motra e saj

0
Adelina Tahiri komentohet vazhdimisht në media rozë për veshjet e saj të cilat janë formato e mjaftë të shtrenjta. Por, Adelina ka edhe një...
Motra e Amber Heard flet për herë të parë pas fitores së Johnny Depp: Qëndroj me ty, e vërteta ës…

Motra e Amber Heard flet për herë të parë pas fitores...

0
Të dielën, motra e Amber Heard bëri komentin e parë në lidhje me fitoren e Johnny Depp me përshkrimin:"Qëndroj akoma me ty Amber Heard".Gjatë...

Motra e Icardit në ‘shok’ pas operacionit estetik në fytyrë

0
Fytyra e Ivana Icardit, motrës së ish-kapitenit të Interit, ka ndryshuar shumë. Ndikuesja dhe motra e Mauro Icardit, sot lojtar i PSG-së, vendosi t'i...

Policia reagon në lidhje me gruan që u gjet e pajetë...

0
Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen që ka ndodhur në Shkodër ku shtetasja Leze.Qosja (K) 37-vjeçe lindur në Tropojë dhe banuese në Dobraç,...
Motra e Amber Heard thotë se ishte dëshmitare kur Johnny Depp abuzoi me motrën e saj

Motra e Amber Heard thotë se ishte dëshmitare kur Johnny Depp...

0
Motra e Amber Heard dëshmoi të mërkurën (18 maj) se ajo ishte prezente kur aktori Johnny Depp e kapi Heardin nga flokët dhe e...
Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis Barker kurorëzohen në Santa Ba…

Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara, Kaliforni, vetëm një muaj pasi mbajtën një...
Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti njoftoi se foshnja …

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti...

0
Motra e Cristiano Ronaldos ka postuar një letër të hapur emocionuese duke iu referuar babait të tyre të ndjerë pasi futbollisti zbuloi tragjikisht se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS