Modelja e famshme pozon me fustan të zi, duket taman si pehri

0
52

Modelja e famshme, Demi Rose e ka të pamundur ta kalojë një ditë të vetme pa bërë paraqitje në rrjetet sociale.

Edhe në fotografinë e fundit ajo duket si mos më mirë, derisa veshur mbanë një fustan të zi.

Janë linjat e trupit të saj, ato që e bëjnë të duket për bukuri.

Rose shquhet për paraqitjet e saj seksi dhe provokative.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu