Modelja amerikane pozon nga vaska e mbuluar me shkumë

0
10
Gjigandi

Ana Cheri ka shfrytëzuar mjaft shumë rrjete sociale gjatë qëndrimit në karantinë, ku postimet më të shpeshta ishin ato në të cilat modelja ekspozon asetet trupore.

Modelja amerikane së fundmi ka publikuar një imazh nga vaska ku ajo shfaqet e mbuluar me shkumë, teksa ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke ngritur këmbën lartë.

Ana ndiqet nga më shumë se 12 milionë persona në këtë rrjet social, dhe postime të tilla tërheqin vëmendje të madhe tek ta. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu