‘Miss Serbia’ pozon përkrah reperit shqiptar

0
159
blank
Gjigandi

Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që ka qenë e veçantë ishte fakti se ajo bëri shqiponjën me duar, duke ngritur reagime të shutma, shkruan Indeksonline.

Madje ajo ka thenë se respekton shqiptarët dhe mundohet të mësoj të flas rrjedhshëm gjuhën shqipe.

Ajo gjithashtu është shfaqur si fanse e muzikës shqiptare.

Madje së fundmi ajo ka pozuar përkrah reperit shqiptar Getoar Selimi, duke marrë pjesë në një nga koncertet e tij.

Ajo nuk ka hezituar të publikoj fotografi përkrah tij në llogarinë e saj në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu