fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Reperit

Etiketim: reperit

U përfol për lidhje me të, Rita Ora i shkruan reperit...

0
Rita Ora i shkruan simpatisë së dikurshme. Rita Ora është emër që njihet tashmë në gjithë botën dhe vazhdon të jetë emër i suksesshëm duke...

“Dasmë pas karantinës”, prindërit e Ledrit flasin për lidhjen e reperit...

0
Prindërit e reperit kanë folur për lidhjen me Sara Hoxhën. Ledri Vula dhe Sara Hoxha tash e një kohë janë në lidhje dashurie, dhe çifti...

Nga kontradiktat me Mamaqin tek operacionet plastike, rrëfimi në karantinë i...

0
Të gjithë menduan se Kejvina Kthella kishte shkuar për të zhvilluar karrierën e saj si modele, por ajo ka treguar se çfarë fshihet pas...

Vila 52 dhomëshe që emri i madh i boksit ia kishte...

0
Kur ish-boksieri Mike Tyson kishte deklaruar falientimin në vitin 2003, ai ishte detyruar ta shesë një vilë luksoze të tij. Me borgje të raportuara deri...

‘Miss Serbia’ pozon përkrah reperit shqiptar

0
Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që ka qenë e veçantë ishte fakti se ajo bëri...

Zëri i reperit shqiptar arrin deri në Hong Kong

0
Artisti Finem u bë i njohur në një periudhë shumë të shkurtër. Në projektin e ri muzikor, të titulluar “n’Katror”, ai shprehet se zëri...