Merita Latifi vjen me hitin e ri, sukses që në orët e para

0
17
Gjigandi

Si duket e duan të gjithë dhe presin hit pas hiti nga ajo.

Po flasim për këngëtaren Merita Latifi e cila sapo ka sjellë një tjetër këngë e nga klikimet e shumta ka rezultuar vërtetë një hit pasi po pëlqehet mjaft.

Kënga është mjaft e bukur që nga interpretimi i artistes së re e deri te klipi mjaft i bukur nga MProduction, e ku spikat dhe teksti mjaft i përshtatur ashtu si dhe titullohet “Vera pa mërgimtar”.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu