Loredana i bën koment Getinjos në videon e fundit

0
95
blank
Gjigandi

Edhe pse ka hequr nga lista e ndjekësve, Loredana përcjell ende Getinjon.

Loredana pas ndarjes nga Mozzik ka hequr nga lista e ndjekësve edhe reperin edhe vëlllain e tij me të cilin kishte raporte të shkëlqyera.

Së fundmi Getinjo kishte publikuar një video ‘Live’ në Instagram dhe ajo qa tërhoqi vëmendjen e publikut është komenti i Loredanës, “Ji i qetë vëlla”.

Kujtojmë se dyshja kanë edhe një këngë së bashku e cila është punuar në kuadër të albumit të Loredanës, bashkëpunimi ‘Feuer’ mes Getinjos dhe Loredanës ka arritur mbi 800 klikime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu