Ballina Etiketimet Loredana

Etiketim: Loredana

Youtuber-i serb kopjoi këngën e tyre, Loredana dhe Noizy marrin masa...

0
Disa ditë më parë ‘Iconstyle’ vuri re se bashkëpunimi i Noizyt dhe Loredana Zefit, ‘Heart attack’, ishte kopjuar nga një youtuber serb. Bogdan Ilic,...

Loredana bënë ndryshim në pamje

0
Loredana Zefi ka ndryshuar stilin e flokëve. Loredana Zefi është e njohur nga publiku edhe për eksperimentet e shpeshta që i bën në pamjen e...

Loredana mesazh për Mozzikun përmes Kiddës?

0
Bashkëpunimi i suksesshëm mes Mozzik dhe Kidës, duket se ka rënë në sy të Loredanës. Reperja ka publikuar një video në Instastory, ku shfaqet duke...

(SHQIP) 12 DESHTIMET NE TV|MËSO FAKTE|Fakte Interesante

0
(SHQIP) 12 DESHTIMET NE TV|MËSO FAKTE|Fakte Interesante

Derisa Loredana nuk po e ndal luksin, “viktima” e saj nuk...

0
Viktima e pretenduar e Loredanës, Petra nuk po ka mundësi të paguaj për funeralin e nënës. Derisa Loredana po bën udhëtime dhe pushime luksoze, deklaratat...

Loredana fiton 146 mijë euro në muaj vetëm nga klikimet

0
Gazeta gjermane “BILD” ka shkruar një artikull për reperen më të famshme shqiptare, Loredana Zefi. Ajo vetëm këtë vit ka dalë disa herë e para...

Leonora Jakupi apo Loredana Zefi? Këngëtarja mezi njihet në këtë fotografi

0
Leonora Jakupi ka ndryshuar shumë nga pamja. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, i ka shpeshtuar postimin e imazheve në rrjete sociale. Në secilën fotografi ajo...

Loredana publikon bashkëpunimin “Geh dein weg”

0
Loredana solli edhe një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar. Loredana Zefi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Geh dein weg”. Kësaj radhe, rep-artistja bashkëpunoi me KC...

Loredana shijon secilin moment pranë bijës së saj

0
Këngëtarja Loredana Zefi, vazhdon të jetë një emër mjaft i lakuar nëpër mediat rozë. Ajo është një personazh mjaft i përfolur sidomos pas ndarjes së...

Loredana në bashkëpunim me dy reperë të njohur, publikon një pjesë...

0
Loredana ka finalizuar projekti e ri i cili do të jetë në bashkëpunim me dy reperë të njohur gjerman. Projekti i ri i Loredanës vjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24