Ballina Etiketimet Loredana

Etiketim: Loredana

Loredana Zefi kujton babain e ndjerë

0
Loredana e ka publikuar një foto të babait të ndjerë. Loredana Zefi është një nga rep-artistet shqiptare e cila asnjëherë nuk harron ta përmend dashurinë...

Mozzik zbulon nëse është në një lidhje të re dashurie pas...

0
Ndarja e Mozzik dhe Loredanës është përfolur gjatë në media dhe duke marrë parasysh reagimet dhe deklaratat që kanë bërë për njëri-tjetrin, ajo nuk...

“Do të isha në burg po mos t’ishte avokati” – Ja...

0
Loredana Zefi është emër shumë i suksesshëm në muzikë, madje edhe jashtë trojeve shqiptare. Reperja tashmë numëron shumë hite, e përmes tyre në tabelat muzikore...

Loredana, kjo fanse e Unikkatilit

0
Loredana publikoi një video nga vetura. Loredana Zefi është emër shumë i suksesshëm në muzikë, madje edhe jashtë trojeve shqiptare Reperja tashmë numëron shumë hite, e...

Loredana prezanton koleksionin e atleteve që ka në shtëpi

0
Loredana la pa fjalë kur tregoi dollapin e atleteve. Loredana njihet si emër që shpenzon shumë për paraqitjet e saj publike, sidomos në videoklipe. Së fundi,...

Loredana dhe Zuna kalojnë kohë së bashku gjatë pandemisë globale

0
Rep-artistja Loredana Zefi është parë shpesh nën shoqërinë e mikut të saj, Zunës. “Du Bist Mein” titullohet bashkëpunimi i parë mes tyre, e që ka...

Loredana sërish pranë Zunës, kësaj radhe në këtë vend

0
Loredana duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me këngë të reja. Loredana Zefi së fundi publikoi këngën “Nicht Verdient”, të cilën e solli...

Loredana bëhet pjesë e një kampanje televizive

0
Loredana është bërë pjesë e kampanjës së “TikTok”. Loredana Zefi ka njoftuar se tashmë është pjesë e një kampanje televizive të aplikacionit të ri “TikTok”. Në...

Loredana befason adhuruesit: Merreni numrin tim nëse keni nevojë

0
Loredana është vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Gjermani, por që nuk ka ndalur të jetë aktive në rrjetet sociale. Gjatë ditës së djeshme, reperja...

Befason Loredana: Merreni numrin tim nëse keni nevojë

0
Loredana befason adhuruesit: Merreni numrin tim nëse keni nevojë. Loredana është vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Gjermani, por që nuk ka ndalur të jetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24