Loredana mesazh për Mozzikun përmes Kiddës?

0
Gjigandi

Bashkëpunimi i suksesshëm mes Mozzik dhe Kidës, duket se ka rënë në sy të Loredanës.

Reperja ka publikuar një video në Instastory, ku shfaqet duke dëgjuar një projekt të ri të një artisti shqiptar, i cili quhet Kidda.

Në video, Loredana shfaqet duke pirë një puro në makinë, ndërsa në sfond dëgjohet Kidda duke kënduar këngën e tij më të fundit, “Malli”.

“Zemër ty a të ka marrë malli”, thuhet mes të tjerash në këngë, të cilën Loredana ka zgjedhur ta shoqërojë edhe me titra.

RonaTyra

Reperja nuk ka bërë asnjë reagim në publik në lidhje me dy këngët e fundit të Mozzik, njëra prej të cilave është bashkëpunim me këngëtaren Kida.

Pas ndarjes, gjërat duket se nuk kanë ecur mirë për çiftin, që janë prindër të një vajze të vogël të quajtur Hana.

As Mozzik dhe as Loredana nuk publikuan projektet e fundit të njëri-tjetrit në shenjë mbështetjeje.

Loredana

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu