Leonora Jakupi apo Loredana Zefi? Këngëtarja mezi njihet në këtë fotografi

0
Gjigandi

Leonora Jakupi ka ndryshuar shumë nga pamja.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, i ka shpeshtuar postimin e imazheve në rrjete sociale.

Në secilën fotografi ajo duket ndryshe nga tjetra, e me një të fundit ka habitur të gjithë.

Këngëtarja ka ndryshuar në mënyrë drastike dhe në imazhin që do ua sjellim në vazhdim ngjan shumë me reperen Loredana Zefi.

RonaTyra

Kujtojmë se Leonora kohët e fundit ka filluar të bëhet tejet aktive në rrjet sociale, sidomos Instagram.

Sa i përket muzikës mbetet ndër emrat e dashur për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu