5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zefi

Etiketim: Zefi

Leonora Jakupi apo Loredana Zefi? Këngëtarja mezi njihet në këtë fotografi

0
Leonora Jakupi ka ndryshuar shumë nga pamja. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, i ka shpeshtuar postimin e imazheve në rrjete sociale. Në secilën fotografi ajo...

Loredana Zefi bën ndryshim drastik në pamje

0
Loredana është njëra nga rep-artistet më të njohura në tregun shqiptar, suksesi i të cilës ka kaluar edhe kufijtë. Edhe para se t’i hyjë muzikës,...

Loredana Zefi shfaqet tërësisht natyrale, kështu duket

0
Loredana Zefi ka pozuar pa ‘make up’. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, shpesh publikon foto ku shfaqet e rregulluar deri në detaje. Mirëpo nuk e...

Loredana Zefi kujton babain e ndjerë

0
Loredana e ka publikuar një foto të babait të ndjerë. Loredana Zefi është një nga rep-artistet shqiptare e cila asnjëherë nuk harron ta përmend dashurinë...

Loredana Zefi pozon atraktive nga makina

0
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, tash e një muaj është vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Gjermani. Ndonëse ka anuluar turneun e koncerteve për...

Krimi ne Mirdite, Eri Zefi u ndoq nga vrasesit per disa...

0
Prokuroria ka ngritur dyshime për dy persona në lidhje me vrasjen e pak ditëve më parë në Mirditë. Nga të dhënat e grumbulluara është...

Ngjarja që tronditi Mirditën, Eri Zefi u mor peng dhe më...

0
Një ditë pas vrasjes në një atentat të 34 vjecarit Eri Zefi në fshatin Zall Xhuxhë të Mirditës, policia nuk ka ende asnjë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS