Loredana bënë ndryshim në pamje

0
Gjigandi

Loredana Zefi ka ndryshuar stilin e flokëve.

Loredana Zefi është e njohur nga publiku edhe për eksperimentet e shpeshta që i bën në pamjen e saj.

Reperja e cila po vepron në Zvicër, ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram, ku shihet të ketë shkurtuar flokët.

Ndërsa sa i përket muzikës, vetëm dy javë më parë është publikuar bashkëpunimi i fundit nga Lori me Rebell dhe Summer Cem.

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu