fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet BEnë

Etiketim: BEnë

Këto thashetheme për Kate Middleton bënë që Pallati Mbretëror të reagojë...

0
Pak ditë më parë, në një artikull të revistës Tatler, thuhej se Kate Middleton po ndihej e rraskapitur dhe e zemëruar, pasi Meghan dhe...

Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë...

0
Dafina Zeqiri dhe ish-i dashuri i saj nuk i kanë ndarë krejtësisht rrugët. Dafina Zeqirit nuk po i shkojnë mirë lidhjet e dashurisë, mirëpo njësoj...

Selena Gomez i qeth flokët zero? – Fotoja që po bënë...

0
Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre. Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i...

Bernardo tregon çfarë e bënë Ronaldon special

0
Cristiano Ronaldo mund të ketë mbushur 35 vjeç në shkurt, por sulmuesi i Juventusit nuk është gati të heqë dorë të shkruajë histori dhe...

Labinot Tahiri ia bënë dhuratë vetës një veturë super luksoze, AUDI...

0
Reagime pati nga kolegë të tij të shumtë, disa prej të cilëve e kontestuan, e pati edhe nga ata që iu bashkuan iniciativës së...

Nasa bënë planet për anije kozmike që t’i marrë astronautët përsëri...

0
Nasa po i drejtohet sektorit privat me shpresë se mund të ndërtojë tokat e para hënore për astronautët në gjysmë shekulli. Janë bërë tre modele...

Kim Kardashian bënë thirrje të ndihmohen familjet në nevojë gjatë pandemisë

0
Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregoi se ka dekoruar disa pjata bashkë me fëmijët. Ky veprim...

Të nuhasësh limon të bënë të ndihesh më i hollë

0
Të nuhasësh një limon mund t’iu bëjë të ndiheni më i hollë, ndërsa të nuhasësh aromën e vaniljes mund ta ketë efektin e kundërt,...

Linda Rama reagon per negociatat: Shqiptaret jetojne me friken se humbin...

0
Bashkeshortja e Kryeministrit Edi Rama ka ndare nje mesazh ne lidhje me deshtimin e negociatave mes Shqiperise dhe BE-se. Ajo ka...

CDU/CSU voton Pro për hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE-në...

0
Pasditen e së martes në grupi më i madh politik CDU SCU ka votuar për hapjen e bisedimeve për anëtarësimin e Shqipërisë me Bashkimin...