Kur këndon Sami Pacolli, kënga e tij e fundit hit

0
144
Gjigandi

Me një tekst mjaft të bukur ka ardhur me një projekt të ri këngëtari i njohur i muzikës live Sami Pacolli.

Kënga titullohet ‘Hesht’ ndërkohë që ka një fabul dashurie e që si duket i kushtohet një dashurie të ‘dështuar’.

Kënga e shoqëruar edhe me kitarë e bën projektin ende më të dalluar dhe më melankolik ndërsa ata të cilët vuajnë nga dashuria do e kenë më shumë problem të dëgjojnë këtë hit të këngëtarit të njohur.

Lexo edhe:  Këngëtarja shqiptare tregon dramën e jetës: Nëna më vdiq në gjumë, unë kalova një sëmundje të rëndë

Videoprojekti është realizuar nga BugProduction derisa është publikuar në platformën më të madhe shqiptare ArkivaShqip.BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu