Koronavirusi i ndau, me në fund bashkohen Blero dhe Afrona

0
20
Gjigandi

Çifti Blero dhe Afona me në fund janë bashkuar pas disa ditëve ndarje për shkak të pandemisë së koronavirusit

Blero Muharremi është bashkuar me gruan e tij Afrona Dika pas pothuajse katër muajve.

Pandemia COVID-19 e kishte ndarë çiftin të cilët i kishin shkëmbyer unazat në një ceremoni martesore në Shën Gjin në muajin shtator të vitit 2019.

Me shpërthimin e pandemisë së koronavirusit, Blero kishte mbetur në Prishtinë kurse gruaja e tij, modelja Afrona Dika kishte mbetur në Zvicër.

Lexo edhe:  Google rritë të hyrat në tremujorin e parë të vitit për 13%

Sot pas disa muajve Blero ka postuar një foto bashkë me Afronën ku shihen dorë për dore duke shëtitur buzë bregdetit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Jun 30, 2020 at 5:04am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu