32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Fund

Etiketim: fund

E rëndë/ Çifti shqiptar i jep fund jetës duke u hedhur...

0
Një çift me dy fëmijë të vegjël u hodhën për vdekje në Bronx, thanë autoritetet. Lajmi raportohet nga New York Post.  Trupat e burrit, 35 vjeç...

Më në fund një lajm i mirë nga Rusia, nesër rinis...

0
Flukset e gazit rus përmes gazsjellësit Nord Stream 1 priten të rifillojnë në kohë të enjten pas përfundimit të mirëmbajtjes së planifikuar, i thanë...

E rëndë në Pogradec! I moshuari i jep fund jetës, dyshohet...

0
Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pogradec. Shtetasi me iniciale H. Ç., 83 vjeç dyshohet se është vetëvarur, si...

Rama në vizitë në Kiev, deputeti i PD-së: Një fund i...

0
Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj ka reaguar i revoltuar në lidhje me vizitën e kryeministrit Edi Rama në Kiev. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...

Vdiq tragjikisht gjatë pushimeve në Dhërmi/ Historia e studentit nga Londra...

0
Rreth një javë më parë në Dhërmi humbi jetën në mënyrë tragjike një turist nga Anglia, i cili ra nga kati i tretë i...

Fund debateve, BE bie dakord për rritjen e pagave minimale

0
Pas një debati të gjatë dhe kontradiktor, është arritur kompromisi: në të ardhmen do të ketë standarde në mbarë BE-në për pagat minimale. Gjermania...

Baçi: Rama i shkoi spektaklit deri në fund, qëllimi ishte të...

0
Publicisti Agim Baçi, ka komentuar zgjedhjen e Bajram Begajt si president i Republikës së Shqipërisë, duke thënë se kryeministri Edi Rama, i shkoi spektaklit...

E rëndë në SHBA, një burrë vret me armë dy gra...

0
Një sulm më armë ka ndodhur para një kishe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ditën e djeshme.Një burrë ka qëlluar më armë zjarri...

‘Nuk sjell asgjë përveç dhimbjes’; Pele i kërkon Vladimir Putinit t’i...

0
Legjenda e futbollit Pele i ka kërkuar presidentit rus Vladimir Putin që t'i japë fund luftës së tij kundër Ukrainës. 81-vjeçari brazilian i ka...
Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së tij me Whitney Houston

Bobby Brown tregon se si droga i dha fund martesës së...

0
Vite pas vdekjes së Whitney Houston, ish-bashkëshorti i saj, Bobby Brown, ka vendosur të bëjë një sërë zbulimesh për jetën e tyre seksuale dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS