E rëndë në Pogradec! I moshuari i jep fund jetës, dyshohet se…

0
Gjigandi

Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pogradec.

Shtetasi me iniciale H. Ç., 83 vjeç dyshohet se është vetëvarur, si dhe vuante nga depresioni.

Njoftimi i Policisë:

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 24.06.2022, rreth orës 10:00, në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, është vetëvarur shtetasi H. Ç., 83 vjeç, i cili nga deklarimet e mara dyshohet se vuante nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu