Ballina Etiketimet Afrona

Etiketim: Afrona

Afrona shtatzënë? Flet Blero

0
Gjatë kësaj periudhe kohore, këngëtari Blero ka qenë kryesisht i heshtur dhe i distancuar nga deklaratat publike sa i përket korona virusit. Ai ka...

Blero feston ditëlindjen e 42-të, Afrona surprizon këngëtarin me darkë luksoze

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi, gjatë ditës së sotme (e diel) feston ditëlindjen e 42-të. Për një ditë të veçantë, ai dhe bashkëshortja e...

Afrona Dika i bën një surprizë të këndshme Bleros për ditëlindje

0
Këngëtari nesër mbush 42 vite jetë. Blero është në prag të ditëlindjes, dhe bashkëshortja e tij ka organizuar një darkë për të pritur bashkë 12-shin. Afrona...

Afrona e Bleros provokon, tregon më shumë se që duhet nga...

0
Çifti i njohur, Blero dhe Afrona aktualisht ndodhen për pushime. Të dy së bashku duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri-tjetrit. Megjithatë, është Afrona...

Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime

0
Afrona dhe Blero kanë nisur pushimet. Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë udhëtuar në bregdetin shqiptar për disa ditë pushim. Dyshja kanë sjellë pamjet e para...

Pasi u ribashkua me Bleron, Afrona shfaqet e hareshme

0
Afrona dhe Blero kishin jetuar të ndarë gjatë tërë pandemisë por kohëve të fundit ata janë ribashkuar Pandemia e koronavirusit ka bërë që disa çifte...

Afrona po e shijon në maksimum të nxehtit verorë

0
Modelja shqiptare Afrona Dika është një personazh mjaft i dashur dhe i ndjekur nga publiku shqiptar. Ajo u bë edhe më e famshme pasi u...

Fansi e bënë tatto në krah portretin e Afrona Dikës

0
Modelja e njohur, Afrona Dika ka postuar një fotografi e cila ka tërhequr vëmendjen. Afrona ka treguar përmes një imazhi se një person nga Zvicra...

Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës

0
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë...

Afrona mërzitet nga pandemia, kujton pushimet e vitit të kaluar në...

0
Afrona kujton pushimet me Bleron. Pasi e kurorëzuan dashurinë me martesë me një dasmë madhështore, Blero dhe Afrona kishin zgjedhur Hawaiin për të pushuar. Tash kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24