fbpx
13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Koronavirusi

Etiketim: Koronavirusi

Koronavirusi rikthehet në qarkun Elbasan, infektohet një shitës në treg

0
Koronavirusi është rikthyer në qarkun Elbasan, pasi në tregun e qytetit të Librazhdit është regjistruar një person i infektuar. Burri me inicialet F.K, banor i...

Koronavirusi e çoi drejt vdekjes, mjekët bëjnë mrekullinë për 18-vjeçarin

0
Mjekët italianë në Milano kanë arritur të bëjnë mrekullinë me një 18 vjeçar, i cili rrezikonte të humbte jetën për shkak të koronavirusit. Mushkëritë...

Fauci: Koronavirusi nuk do të zhduket nga planeti

0
Ndërsa SHBA vazhdon të luftojë me shpërthimin e koronavirusit, frika për një valë të dytë të rasteve ka ardhur në vend. Ndërsa nuk ka dyshim...

Aktori në gjendje të rëndë nga koronavirusi pas “kthimit nga vdekja”,...

0
Bashkëshortja e Nick Cordero, Amanda Kloots nuk i mbajti dot lotët teksa pohoi se aktori është në gjendje të rëndëm, edhe pse u duk...

Shpërthen koronavirusi në call-center, infektohen 15 persona në Tiranë

0
Ministria e Shëndetësisë njoftoi 25 raste të reja me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Gjithashtu, është shënuar edhe viktima e 33-të nga...

Plagosi kushëririn me mjet të fortë, kapet autori i ngjarjes në...

0
TROPOJË- Një person ka mbetur i plagosur me mjetet të forta në Tropojë. Ndërkohë policia ka arrestuar autorin e kësaj ngjarje të rëndë që...

Zbulimi i fundit/ Koronavirusi mund të shkaktojë dhimbje në qafë, nofulla...

0
Covid-19 mund të shkaktojë një gjendje inflamatore të njohur si tiroiditi subakut, raporton një grup mjekësh në Itali. Ata thonë se çrregullimi është një ënjtje...

Nëse jeni shëruar nga koronavirusi mund të shëroni edhe njerëz tjerë

0
Shkencëtarët në Holandë kanë përpiluar një listë me më tepër se 1500 persona që janë rikuperuar nga koronavirus, të cilët do të dhurojnë gjak,...

Koronavirusi po mbyt më shumë burra, por bllokimi është shkatërrimtar për...

0
Coronavirus duket të jetë më vdekjeprurëse për burrat. Por në shumë mënyra të tjera, gratë po mbajnë barrën e kësaj pandemie. Nga rritja e dhunës...

Liverpool – Atletico, 41 tifozë që ishin prezent në ndeshje, humbën...

0
Ndeshjet e Ligës së Kampionëve mes Atalantës dhe Valencias në “San Siro” të Milanos dhe mes Liverpoolit e Atleticos së Madridit në “Anfield Road”...