19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkohen

Etiketim: bashkohen

Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar

0
Për herë të parë ne vendin tonë, mbi 200 alpinist profesionist nga federatat e  Shqipërisë, Kosoves, Malit të Zi dhe Maqedonisë se Veriut, u bashkuan...
Ben Affleck dhe Matt Damon bashkohen për filmin e tretë së bashku që tregon historinë mes Nike dh…

Ben Affleck dhe Matt Damon bashkohen për filmin e tretë së...

0
Ben Affleck dhe Matt Damon po punojnë për një film të ri për bashkëpunimin legjendar midis Nike dhe Michael Jordan.Dy aktorët, 49 dhe 51...

15 automjete të sekuestruara i bashkohen flotës së policisë shqiptare

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar sot se 15 automjete, prodhime të viteve të fundit, njëri prej tyre i blinduar, të sekuestruara gjatë...

Rrëfimi i djaloshit: E dashura ime dëshiron të bëjë seks vetëm...

0
Një djalë i ri ka rrëfyer historinë e tij në “Dear Deide”, kënaqësitë dhe problemet e tij seksuale. Djaloshi ka thënë se e dashura e...

Barcelonës i duhet “gjak i ri” në skuadër – emrat që...

0
Ky sezon ka të ngjarë të jetë një sezon zhgënjyes për Barcelonës, që tashmë ka filluar të shikojnë nga e ardhmja. Skuadra e tyre për...

Koronavirusi i ndau, me në fund bashkohen Blero dhe Afrona

0
Çifti Blero dhe Afona me në fund janë bashkuar pas disa ditëve ndarje për shkak të pandemisë së koronavirusit Blero Muharremi është bashkuar me gruan...

“Momenti që shqiptarët të bashkohen”/ Rama: Shqipëria, jo tutore e Kosovës!...

0
“Ka gjithmonë një kohë për t’u përleshur me njëri-tjetrin për ide, bindje, politikë, për çfarëdo qoftë, por duhet të ketë sa herë koha e...

Lajmërohet estrada, këta këngëtarë i bashkohen protestës së thirrur nga Labi

0
Estrada Shqiptare dhe Pronarët e restoranteve janë duke planifikuar të organizojnë një protestë gjatë javës së ardhshme. Këngëtari dhe ish-deputeti i njohur, Labinot Tahiri, konfirmoi...

Shawn Mendes dhe Camila Cabello i bashkohen turmës së protestuesve në...

0
Shawn Mendes dhe Camila Cabello ishin në mesin e protestuesve gjatë protestës paqësore. Shawn Mendes dhe Camila Cabello dolën në rrugë të Dielën për t’u...

‘Partitë politike të na bashkohen, ose në djall të shkojnë’, Budina...

0
Regjisori Edmond Budina ka kërkuar falje për shembjen e Teatrit Kombëtar por ka theksuar se Aleanca nuk ka vdekur dhe protestat do të vijojnë. Budina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS