Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë

0
82
blank
Gjigandi

Kim Kardashian ishte përfaqesuese e familjarëve milionerë në mbrëmjen e së mërkurës në WSJ Magazine Innovator Awards të mërkurën.

Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West morën pjesë në natën me yjet tjera në New York City./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu