Kështu u prit në shtëpi Ryva Kajtazi me djalin e sapolindur

0
Gjigandi

Ryva Kajtazit i organizojnë festë mikpritëse për foshnjën.

Këngëtarja Ryva Kajtazi para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë, ajo solli në jetë një djalë.

Artistja e konfirmoi lajmin duke publikuar fotografinë e parë të djalit, ndërsa së fundi bëri të ditur se atë e pagëzoi Fron.

Në rrjete sociale, këngëtarja publikoi disa fotografi, me të cilat tregon se si e pritën në shtëpi atë dhe foshnjën.

Në shtëpinë e dekoruar për mirseardhjen e Fronit të vogël, dominonte ngjyra blu, ndërsa nuk munguan ëmbëlsirat e ndryshme.
 

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu