17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prit

Etiketim: prit

E pritën si hero në Tiranë, Mourinho jep lajmin e keq...

0
Ka ardhur momenti i së vërtetës. Roma do të përballet sonte me Feyenoord-in në finalen e "Conference League". Në "Arena Kombetare" të Tiranës, Mourinho...

Drejtuesit e KOK-ut pritën anëtarin e IOC dhe presidentin e FIG-ut

0
Drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK), presidenti Ismet Krasniqi dhe sekretari i përgjithshëm, Besim Aliti, kanë pritur anëtarin e Bordit Ekzekutiv të Komitetit...

“Mos prit që të tjerët, të jenë të lumtur për ty....

0
Shumica bien dakord se ka momente të lumtura, por jo e gjithë jeta mund të jetë lumturi. Se çfarë është lumturia janë përpjekur që...

Kështu u prit në shtëpi Ryva Kajtazi me djalin e sapolindur

0
Ryva Kajtazit i organizojnë festë mikpritëse për foshnjën. Këngëtarja Ryva Kajtazi para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë, ajo solli në jetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS