13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shtëpi

Etiketim: Shtëpi

Festat e Nëntorit, qeveria apel qytetarëve: Patriot sot është kush qëndron...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, tha se masat e vendosura kanë efekt vetëm nëse gjithësecili prej nesh merr përgjegjësitë e veta...

Shkeli masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, kapet nga policia 54-vjeçari...

0
Një 54-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga polica e Beratit. I arrestuari është E. D., 54 vjeç, banues në Berat, i është vënë në pranga...

Ndizen dritat e Vitit të Ri/ Rama: Në këto kohë festash...

0
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që urimin e tij në ditën q ëu ndezën dritat e Pemës së Vitit të Ri ta bëjë me...

Dhunon gruan në shtëpi dhe më pas kërcënon ta vrasë me...

0
Një 41-vjeçar ka kërcënuar me jetë bashkëshorten e tij në shtëpi, por është ndaluar dhe arrestuar nga policia. Ngjarja ka ndodhur në Yrshek të Tiranës,...

Emrat/ OFL ‘u shkon në shtëpi’ dy trafikantëve të drogës

0
Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarimin e pasurisë dy trafikantëve të drogës ditën e sotme. Ata janë Shkëlqim Miri, banues në Fushë Krujë,...

Mjekët: Oksigjeni në kushte spitalore, jo në shtëpi, pajisjet e pantrolluara...

0
Mjeku Genc Sulçebe u shpreh se oksigjeni duhet përdorur në kushte spitalore, jo në shtëpi. Genc Sulçebe: Ne e kemi thënë që oksigjeni duhet përdorur në...

Të sëmurët me Covid-19 krahas ilaçeve zgjedhin të trajtohen në shtëpi...

0
Të sëmurët me Covid-19, krahas ilaçeve po trajtohen në shtëpi edhe me oksigjen, terapi kjo e cila duhet të jepet vetëm nën mbikëqyrjen e...

Mjekja e familjes tregon dy shenjat kryesore të COVID: Mos u...

0
Ornela Çela, mjeke e familjes, thotë se personat që konstatojnë se janë infektuar me COVID-19 nuk duhet të nisin menjëherë trajtimin me antibiotikë. Ajo...

“Në vit të Ri futeni në shtëpi!”/ Batutat e Ramës me...

0
Kreu i qeverisë Edi Rama ishte sot në Ishëm të Durrësit ku u takua me familjet që mbetën në qiell të hapur pas tërmetit...

Brataj: Nuk bëhet trajtimi i të infektuarve në shtëpi

0
Në emisionin “Open” në Top Channel po diskutohet për temën e pandemisë së koronavirusit në Shqipëri. I ftuar për të diskutuar mbi këtë temë është...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS