Këngëtarja irriton publikun pasi ngrit këmbët lart gjatë spektaklit të ‘The Voice’

0
20
Gjigandi

Delta Goodrem është vlerësuar shpesh për stilin e saj magjepsës si juri në ‘The Voice’.

Por, këngëtarja 35-vjeçare la shikuesit të pa impresionuar të dielën në mbrëmje, kur ajo shfaqi këmbët e saj të zhveshura gjatë audicioneve të të spektaklit.

Këto pamje bën bujë në rrjetet sociale dhe përdoruesit e Twitter kërkuan nga autorja e hitit ‘Innocent Eyes’ të bënte dush, pasi kishin mbetur të irrituar me gjendjen e shputave të saj.

“Laji ato dreq këmbësh”, shkruan një komentues në Twitter. “Delta më mirë mbaji ato këmbë poshtë”, “A mund t’i lash ato këmbë para se t’i shfaqësh në kamera?”, shkruanin të tjerë. 
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu