Jonida Maliqi pozon në plazh

0
27
Gjigandi

Jonida tregon këmbët.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, ka qëndruar e izoluar në shtëpi për një kohë të gjatë.

Ndërsa tani ajo ashtu si edhe disa të tjerë po i shfrytëzon ditët e nxehta me diell.

Jonida ka pozuar nga plazhi dhe duket me shumë stil dhe tërheqëse teksa tregon këmbët.

Ngjyra e bardhe i shkon shumë këngëtares andaj edhe komentet pozitive pranë postimit nuk kanë munguar.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu