16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plazh

Etiketim: Plazh

Casey Affleck fotografohet duke shijuar çaste intime në plazh me të dashurën 23 vite më të re në …

Casey Affleck fotografohet duke shijuar çaste intime në plazh me të...

0
Casey Affleck shijoi një pushim ultra romantik në Tulum me të dashurën e tij Caylee Cowan.Çifti u panë në plazh të mërkurën, teksa ata...

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Rastet me Covid-19 në plazh, mjekët: Pacientët të vijnë me maskë

0
Në fundjavë, plazhet e Gjirit të Lalëzit mbushen plot me pushues dhe qendra verore shëndetësore është në dispozicion të çdo shqetësimi, por këtë sezon...

Zbulojnë fejesën përmes fotove të ‘nxehta’ në plazh

0
YouTube-eri Jim Chapman ka njoftuar fejesën e tij me të dashuren e tij Sarah Tarleton, pasi u nda nga bashkëshortja e tij Tanya Burr...

Rastet me Covid-19 në plazh/ Mjekët në qendrat shëndetësore verore: Pacientët...

0
Në fundjavë, plazhet e Gjirit të Lalëzit mbushen plot me pushues dhe qendra verore shëndetësore është në dispozicion të çdo shqetësimi, por këtë sezon...

DailyMail shkruan për nënën e Rita Orës: 56-vjeçarja Vera që rrëmben...

0
Kohët e fundit ajo u kthye në vijën e parë të frontit të NHS-së (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar) për të punuar në shëndetin psikiatrik...

41 vjeçe por në super formë, ish-e dashura e George Clooney...

0
Ajo ka qenë e lidhur me aktorin e famshëm të “Hollywood-“it, George Clooney, për dy vite. Është fjala për Elisabetta Canalis, e cila së...

Shqipëri: 10-vjeçarit i përkeqësohet gjendja në plazh, vdes rrugës për në...

0
Një 40-vjeçari i është përkeqësuar gjendja në plazhin e Borshit në Sarandë dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Policia njoftoi se ngjarja ka...

E veshur kokë e këmbë me print leopardi, Adelina tregon fizikun...

0
Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet atraktive. Këngëtarja ka disa ditë që po...

Në prehrin e bashkëshortit, Adelina Tahiri provokon e shtrirë në plazh

0
Adelina Tahiri prej ditësh ka filluar pushimet së bashku me familjen e saj. E nga atje këngëtarja nuk kishte si të mos provokonte me linjat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS