Nuredin Dumani bën plazh në Golem? Ja kush e pa

0
Gjigandi

Kreu i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, ku pretendon se i burgosuri Nuredin Dumani ka dalë jashtë burgut dhe mbrëmjen e djeshme ka qenë në Golem.

Në mesazh qytetari thekson se Dumani ka qenë qenë i shoqëruar nga policia, në orën 12:30.

Sakaq shton se i penduari i drejtësisë ecte rrugëve si një person pa frikë dhe pa problem me çantë në krahë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu