Jennifer Lopez xhirime për komeninë e re, në fokus pamja e saj

0
29

Filmi i saj i ri Hustlers ka qenë një hit në zyrë dhe ka fituar vlerësime nga kritikët, shkruan DailyMail.

Jennifer Lopez ishte përsëri në punë derisa vazhdoi të xhironte komedinë e saj të re romantike, Marry Me, në New York City të premten.

Krijuesja e hitit “On The Floor”, dukej e mahnitshme derisa shfaqet linjat e saj trupore me një fustan të kuq.

JLo, e cila është duke xhiruar një film së bashku me Owen Wilson dhe Maluma, dukje magjepëse me flokët e drejtuara, karamel dhe me një shkëlqim në buzë.

Image
Image

 

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu