Holandezët, anglishtfolësit më të mirë në Europë

0
52
Gjigandi

Sipas një studim global rezulton se holandezët janë anglishtfolësit më të aftë në Europë. Anglishtja flitet gjerësisht në të gjithë botën, duke u renditur e treta pas gjuhës kineze dhe spanjishtes. Mbi një miliard njerëz e……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu