fbpx
13 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mirë

Etiketim: mirë

Dua Lipa nuk i ka punët mirë! Nis peticioni që të...

0
Një postim që këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory, mesa duket është bërë shkaktar i shumë problemeve për...

Statistikat thonë se Sancho është më i mirë Messi e Ronaldo...

0
Jadon Sancho ishte ylli i fundjavës në Bundesligë, falë het-trikut të parë në futbollin profesionit në triumfin dërrmues të Borussia Dortmundit 6:1 kundër Paderborn. Përfaqësuesi...

Ushtrime për shikim më të mirë dhe për sy më të...

0
Kohë pas kohe do të jetë mirë që syve tuaj t’i ofroni pak pushim cilësor dhe ushtrime për shikim më të mirë Çdo gjë mund...

Shtatë arsyet pse divorci është më mirë sesa një martesë e...

0
Kur martohemi, ndihemi plotësisht të sigurt që më në fund kemi arritur të gjejmë “atë”, të duhurin! Por, për fat të keq, statistikat tregojnë...

Flet lojtari i Bylisit, i infektuar me COVID-19: Kisha vetëm një...

0
Vetëm një ditë para rifillimit të kampionatit dhe ndeshjes Bylis-Tirana, e programuar për t’u luajtur të mërkurën në orën 17:00, një lojtar i klubit...

Ronela edhe njëherë e dëshmon formën e mirë!

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati njihet për projektet e shumta muzikore, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku. Ajo përpos projekteve muzikore, njihet edhe...

Edhe një “bombë” për Paçaradën, në përbërjen më të mirë në...

0
Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Leart Paçarada, është në përbërjen më të mirë të javës së 29-të të Bundesliga II.  Futbollisti nga Kosova, djali i...

Ndihem shumë mirë, s’e di ku jam infektuar, flet futbollisti shqiptar

0
Eridon Qardaku është lojtari i parë në futbollin shqiptar që ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Talenti shkodran i ekipit të Bylisit ka dhënë një prononcim...

7 shenjat që tregojnë se zorra e trashë nuk është mirë

0
Për shkak të stilit tonë të jetesës sedentare, është bërë shumë e zakonshme që të mos ndihemi rehat me barkun ndonjëherë. Por ka simptoma...

Vaji i kokosit është më i mirë se çdo pastë dhëmbësh...

0
Hulumtimet e fundit të bëra në Institutin e Teknologjisë Athlone studiuan efektet e disa vajrave natyrorë në bakteret e zakonshme që gjenden në gojë. Shkencëtarët...