Hailey Bieber flet për puthjen e parë me Justin Bieber

0
21
blank
Gjigandi

Hailey tregon historinë se si rrezikoi për të takuar këngëtarin.

Modelja thotë se ajo kishte marrë guximin që të ‘arratisej’ nga shtëpia për ta takuar Justinin kur edhe dhuroi puthjen e parë, shkruan DailyMail.

Hailey gjatë asaj kohe po jetonte ende me prindërit e saj por motra e madhe Alaia mundësoi asaj që ky takim të realizohej pasi që it ha prindërve se modelja po qëndronte me të.

Në një video direkte në Facebook bukuroshja tha se Bieber e kishte ftuar që një të premte të darkojnë së bashku dhe dëshira e saj ishte që ky takim të realizohej, por përball kishte prindërit e saj që ishin të prerë në vendim.

Hailey konsideron motrën e madhe si heroinën e kësaj historie pasi ajo i kishte thënë prindërve që Hailey do fle atë natë në apartamentin e saj.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu