Arta Nitaj ekspozon format bombastike nga palestra

0
1
Gjigandi

Aktorja shqiptare Arta Nitaj, është bërë e njohur për publikun shqiptarë me rolin e Xhesikës në serialin “O Sa Mirë”.

Ajo njihet për bukurinë dhe format bombastike trupore të cilat nuk heziton ti ekspozojë here pas here nëpër rrjetet sociale.

Arta duket se është mjaft krenare me format që i ka arritur me shumë punë në palestër, duke arritur linja të përsosura trupore.

Ajo është shfaqur vazhdimisht si një pasionante e madhe e palestrës.

Së fundmi ajo ka vënë në pah format e saj nga palestra para mijëra ndjekësve të saj në Instagram

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu