Ciara feston në bikine

0
17

Ciara ka qenë mikëpritëse e qmimit të American Music Awards.

Dhe këngëtarja këtë rast e festoj në bikini.

Këngëtarja e hitit 1,2 Ste postoj foto të saja në bikine të zeza derisa i dhuronte një puthje kamerës./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu