fbpx
25 C
Tirana
E diel, 9 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ciara

Etiketim: Ciara

Ciara sjell në jetë fëmijën e tretë, publikon imazhe me maskë...

0
Këngëtarja e njohur, Ciara, është bërë nënë e fëmijës së tretë me radhë. Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve që ajo i ka...

Ciara nxjerrë këmbët “seksi”

0
Ajo ishte nikoqire e American Music Awards të dielën. Dhe për të promovuar këtë ngjarje, Ciara realizoj një set fotografik në tapetin e kuq në...

Ciara feston në bikine

0
Ciara ka qenë mikëpritëse e qmimit të American Music Awards. Dhe këngëtarja këtë rast e festoj në bikini. Këngëtarja e hitit 1,2 Ste postoj foto të...

Ciara dëshiron të ketë më shumë fëmijë

0
Ciara dhe Russell Wilson duan të zgjerojnë familjen e tyre. “Nëse e pyesni Russell, ne po flasim për tetë bebe”, tha ajo për Extra. “Patjetër që...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS