3 C
Tirana
Saturday, January 25, 2020
Ballina Etiketimet Ciara

Etiketim: Ciara

Ciara nxjerrë këmbët “seksi”

0
Ajo ishte nikoqire e American Music Awards të dielën. Dhe për të promovuar këtë ngjarje, Ciara realizoj një set fotografik në tapetin e kuq në...

Ciara feston në bikine

0
Ciara ka qenë mikëpritëse e qmimit të American Music Awards. Dhe këngëtarja këtë rast e festoj në bikini. Këngëtarja e hitit 1,2 Ste postoj foto të...

Ciara dëshiron të ketë më shumë fëmijë

0
Ciara dhe Russell Wilson duan të zgjerojnë familjen e tyre. “Nëse e pyesni Russell, ne po flasim për tetë bebe”, tha ajo për Extra. “Patjetër që...

MOST POPULAR

HOT NEWS