Gold Ag dhe Fisnikët nesër publikojnë bashkëpunim

0
12
Gjigandi

Gold Ag po vjen me një tjetër bashkëpunim interesant.

Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se nesër do publikohet kënga me Fisnikët.

Ariani dhe Fisnikët e kanë titulluar këngën ‘Ku je nis’ dhe për të e kanë punuar edhe videoklipin, i cili pritet të publikohet në Youtube nga ora 17:00.

“Nesër në ora 17:00. Fisnikët dhe Gold AG, ‘Ku je nis’”, ka shkruar Gold në postimin e bërë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu