Ballina Etiketimet Nesër

Etiketim: nesër

Regjistrimi i PD në zgjedhje/ Celibashi: Nesër do të…

0
Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi e konsideron të drejtë vendimin e KAS për ankimimin që bënë dy grupimet e Partisë Demokratike,...

Mbërrin në atdhe trupi i mjekut Isuf Kalo, mbahen nesër homazhe...

0
Trupi i mjekut të njohur Isuf Kalo ka mbërritur në atdhe mbrëmjen e sotme. Homazhet në nder të emrit dhe kontributit të tij të vyer...

Kërkohet burg për turkun Faruk Ozer, nesër del para gjykatës së...

0
Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për turkun Faruk Fatih Ozer, pas mashtrimeve që kryente me kriptomenedhat. Kujtojmë se Ozer...

“Shpërthen“ në akuza opozita në Maqedoninë e Veriut, nesër në 19:00...

0
Ka reaguar menjëherë opoyita në Maqedoninë e Veritu që është kundër planit francez që i hap rrugë heqjes së vetos nga Bullgaria. Kryetari i...

Rama, hap pas, vendos të ulet nesër në Bruksel

0
Kreu i qeverisë Shqiptare do të jete nesër në Bruksel. Rama shkruajti pak minuta pas mesditës në Twitter se: Sapo dëgjova që diçka po lëviz sot...

“Rama sot është, nesër nuk është”/ Tabaku për borxhin publik: Është...

0
Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar sot në Kuvend në lidhje me borxhin publik. Tabaku tha se borxhi publik ka shkuar pothuajse treshifror duke...

Hartë e re e lëvizjes/ ARRSH: Nga nesër devijohet trafiku i...

0
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar devijimin e trafikut në kryqëzimin e Surrelit dhe bllokimin e rrethrrotullimit të Shkozës për rrugën “Alajdin Frashëri”. Nëpërmjet një postimi...

Këshilli Politik mblidhet nesër në orën 12:00

0
Opozita jashtëparlamentare dhe mazhoranca janë dakordësuar përmes korrespondencës për të marrë pjesë në mbledhjen e nesërme të Këshillit Politik. Fillimisht ishin Oerd Bylykbashki dhe Petrit...

Alarmi për Ciklon/ Meteorologia tregon sa preket Shqipëria dhe ç’do ndodhë...

0
Pritet që të ketë një ciklon që po formohet midis Maltës dhe Brigjeve të Afrikës Veriore dhe për shkak të rrugëtimit në brigjet e...

Pas mbledhjes me ambasadorët, Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik nesër...

0
Pas takimit me ambasadorët, Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik nesër në orën 10:00. Një gjë të tillë e kanë bërë me dije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24