Gold AG dhe Burak Vehapi sjellin versionin e përpunuar të “Dadush”

0
14
Gjigandi

“Dadush” titullohet projekti më i ri i dy artistëve të njohur të estradës shqiptare.

Fjala është për reperin nga Presheva, Gold AG dhe vokalistin e grupit “FAMA”, Burak Vehapin, të cilët kanë ripërpunuar një prej projekteve të vjetra, ku më parë u këndua nga Afrim Muçiqi, Bujar Qamili e shumë të tjerë.

Duket se kjo këngë e tyre është realizuar për xhirimet e fundvitit, të cilën tanimë mund ta gjeni në kanalin YouTube.

Riorkestrimin e këngës e ka bërë Ardian Kastrati, kurse për producimin është përkujdesur MProduction.

Videoja po ashtu i është besuar produksionit të lartpërmendur, gjersa është publikuar në po të njëjtin kanal muzikor.

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu