Flori hyri posaçërisht në Instagram për vëllain e tij

0
102
Gjigandi

Flori Mumajesi ka kohë që qëndron larg mediave sociale.

Por së fundi, Flori hyri në Instagram posaçërisht për të uruar vëllain e tij të vogël.

Bëhet fjalë për Brunon i cili ka ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë një urim special nga kantautori.

“Gëzuar ditëlindjen, u rrite tani dhe pse për vëllezërit e tu gjithmonë do mbetesh më i vogli”, shkruan Flori.

Bruno dhe Flori janë miq të ngushtë dhe kanë krijuar bashkë hitet më të veçanta shqiptare.

Lexo edhe:  Shenjat që tregojnë se keni nevojë urgjente të shkëputeni nga puna

 

Bashkëpunimet e tyre janë tepër të suksesshme, por marrëdhënia e tyre është super edhe përtej punës!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu