26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Posaçërisht

Etiketim: posaçërisht

Palët mblidhen sërish ‘kokë më kokë’ më ambasadorët, Yuri Kim, pasdite...

0
Edhe ditën e sotme në rezidencë amerikane në kryeqytet, do të mbahet një takim ‘kokë më kokë’ mes ambasadorëve të SHBA, BE dhe Britanisë...

Flori hyri posaçërisht në Instagram për vëllain e tij

0
Flori Mumajesi ka kohë që qëndron larg mediave sociale. Por së fundi, Flori hyri në Instagram posaçërisht për të uruar vëllain e tij të vogël. Bëhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS