Fatmir Spahiu njofton që së shpejti fillon realizimi i filmit dokumentar “Motherland”

0
105
Gjigandi

Fatmir Spahiu ka një lajm të mirë për publikun.

Fatmir Spahiu, përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar publikun që në nëntor do të jepet premierë në Shqipëri filmi dokumentar “Triumph”.

Po ashtu, ai bëri të ditur që së shpejti fillojnë xhirimet për filmin e gjatë dokumentar “Motherland”, në regji të Kreshnik Jonuzit.

“Miq, kemi knaqesine te ju njoftojme qe ne Nentor ne Shqiperi do te jepet premiere filmi dokumentar “Triumph” i regjisorit dhe skenaristit Kreshnik Jonuzi. Poashtu jemi shume te lumtur qe seshpejti sebashku me Kreshnikun dhe nje ekipe te madhe nga Amerika, Islanda, Kosova dhe Shqiperia do te fillojme realizimin e filmit te gjate dokumentar “Motherland”, shkruan ai. 

Lexo edhe:  Bebe Rexhës i vizatohet

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu