fbpx
26 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dokumentar

Etiketim: dokumentar

E rrallë, pas 38 vitesh burri zbulon se ka tre veshka...

0
E rrallë, pas 38 vitesh burri zbulon se ka tre veshka | Kuriozitete Shqip Lexoni kuriozitete të ndryshme nga vendi dhe bota. Intriga, gjëra që...

Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me...

0
Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovës | SHQIP Shtetet në të cilat Kosova ka drejtë të udhëtojë...

Ky dokumentar me të pathënat e Princeshë Diana-s, s’ka për t’i...

0
Sikur të mos mjaftonin gjithë dramat që po ndodhin në familjen mbretërore (largimi i Meghan-it dhe Harry-t, padia e tyre ndaj tabloidëve, anulimi për...

Fatmir Spahiu njofton që së shpejti fillon realizimi i filmit dokumentar...

0
Fatmir Spahiu ka një lajm të mirë për publikun. Fatmir Spahiu, përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar publikun që në nëntor do të jepet...