Eneda Tarifa pjesë e “Kënga Magjike”, publikohet projekti “Ma zgjat dorën”

0
107
Gjigandi

Eneda Tarifa e ka publikuar këngën me të cilën do të paraqitet në “Këna Magjike 2019”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa, do të jetë pjesë e festivalit të këngës “Kënga Magjike”.

“Ma zgjat dorën”, titullohet kënga për tekstin dhe muzikën e së cilës është kujdesur Flori Mumajesi. Ishte vetë Flori ai i cili nëpërmjet një publikimi në Instagram i ka ftuar ndjekësit që ta dëgjojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu