Gjigandi
Ballina VIP Premierë: “I kom kall” nga Yll Limani

Premierë: “I kom kall” nga Yll Limani

0
42

Është publikuar projekti i shumëpritur i Yll Limanit.

Kënga quhet “I kom kall” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka bërë vet artisti ndërkaq tekstin e ka shkruar Aida Baraku.
 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu