Elinel pas “Mas shpine”, publikon projektin e ri muzikor “Zot i fatit”

0
86
Gjigandi

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Elinel, ka publikuar projektin e dytë muzikor për sot.

Kënga titullohet “Zoti i fatit” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklipi.

Ky projekt muzikor vjen vetëm pak minuta pas këngës “Mas shpine”, e cila poashtu u publikua e shoqëruar me videoklip.

Lexo edhe:  Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet tjera

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për videon janë përkujdesur produksioni “Djemt e Abdullahit”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu