fbpx
27 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Zot

Etiketim: Zot

Elinel pas “Mas shpine”, publikon projektin e ri muzikor “Zot i...

0
Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Elinel, ka publikuar projektin e dytë muzikor për sot. Kënga titullohet “Zoti i fatit” dhe është publikuar e shoqëruar me...

Mesazhi i shqiptares me 3 femije ne kampin sirian: “Jeta eshte...

0
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është...

Ilir Meta per Ramën/ O Zot ç’më ka gjetur me këtë...

0
Nuk marrin fund ngacmimet e presidentit Ilir Meta në adresë të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit rikujton edhe një...