34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mas

Etiketim: Mas

Pas përleshjes me Noizyn, policia arreston Cllevion për thyerje të masës së sigurisë ‘Arrest në s…

Pas përleshjes me Noizyn, policia arreston Cllevion për thyerje të masës...

0
Policia e Lushnjës ka vënë në pranga Kleviol Ahmetin, 36-vjeçar, pasi kishte thyer masën e sigurisë "arrest shtëpiak".Kujtojmë që një ditë më parë, Cllevio...

Kërkon ndryshim të masës së sigurisë, Alqi Bllako del sot para...

0
Ish sekretari i përgjithshëm Alqi Bllako do të dalë në orën 10 përpara Gjykatës së Posaçme të Apelit mbasi kërkon ndryshim të masës së...

Të arrestuar për korrupsion në Morinë, 32 policët dalin sot për...

0
32 efektivët e policisë kufitare në pikën e kalimit në Morinë të arrestuar për korrupsion dhe shpërdorimi detyre dalin sot për masë sigurie.Ata janë:Laert...

Sulmuan portierin e Ballkanit, Gjykata Themelore vendos masën e paraburgimit për...

0
Gjykata Themelore në Gjilan e ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve të pandehurve...

Duro: Bordet e krijuara nga qeveria nuk duhet të kalojnë masën...

0
Eksperti i ekonomisë Enton Duro ka komentuar masat ekonomike të marra nga qeveria për përballimin e krizës.Duro tha se mbështetja me 3 mijë lekë për...

Elinel pas “Mas shpine”, publikon projektin e ri muzikor “Zot i...

0
Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Elinel, ka publikuar projektin e dytë muzikor për sot. Kënga titullohet “Zoti i fatit” dhe është publikuar e shoqëruar me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS